Szanowni Państwo, Wakacje się kończą? Ale nie w nc+….
Rozpoczynamy
OFENSYWĘ WRZEŚNIOWYCH PROMOCJI. Dla naszych klientów mamy aż cztery wyśmienite oferty, które każdy może połączyć według własnych potrzeb. Aktualizacja - Październik 2017 roku - promocja trwa nadal!

Stacks Image 23
OFENSYWA CZTERECH WRZEŚNIOWYCH PROMOCJI:
  • USŁUGI nc+ DO 3 MIESIĘCY BEZ OPŁAT! Ciąg dalszy wakacji od Abonamentu. Każdy pakiet TV oraz INTERNET i TELEFON do końca grudnia bez opłat! CZYSTA OSZCZĘDNOŚĆ!
  • WYPRÓBUJ nc+ BEZ OPŁAT. CZAS NA ZWROT DO KOŃCA MIESIĄCA! Oferta skierowana do klientów, którzy chcą wypróbować nc+. Tylko teraz kupując pakiety START+, COMFORT+, EXTRA+ oraz nc+ Internet i nc+ Telefon można bez żadnych kosztów wypróbować je do końca października i zdecydować się na kontynuacje umowy lub rezygnację!
  • HBO + HBOGO lub ELEVEN do 6 miesięcy w PREZENCIE! Coś wyjątkowego dla fanów najlepszych filmów i najlepszego Sportu. Już od pakietu COMFORT+ możliwość otrzymania do 6 miesięcy w prezencie jednej z wyżej wymienionych opcji. WYPRÓBUJ ZA DARMO.
  • OFERTA RODZINNA na nc+ TELEFON – więcej niż 1 SIM. Podpisując 2 lub więcej umów na SIM nc+ Telefon zapłacisz za każdą tylko 17,99 zł (oraz otrzymasz do 3 miesięcy w prezencie) – RODZINA PŁACI MNIEJ W nc+.
nc+ Szczecin promocje

Zapraszamy do naszych Salonów nc+.