Śnieg na antenach naszych Abonentów powoli topnieje, dzień za oknem staje się coraz dłuższy, a wszystkie kalendarze w naszych domach jednogłośnie wskazują datę 21 marca. To szczególny dzień w roku dla nc+. Oprócz tego, że rozpoczyna on kalendarzową wiosnę, to właśnie tego dnia, 23 lata temu oficjalnie rozpoczęto nadawanie Canal+ w Polsce! Aby świętowania stało się zadość z okazji 23 urodzin, nc+ przygotowało dla swoich Klientów urodzinową niespodziankę!
Każdy Klient, który w dniach 21.03 – 25.03 podpisze nową umowę na pakiet telewizyjny nc+ otrzyma jeden z wyjątkowych prezentów – sportowe emocje na Eleven Sports lub serialowe zwroty akcji na HBO i HBO GO bez opłat - aż do końca wakacji!


Stacks Image 23
Po latach nienasycenia w końcu nadchodzi nowe… Takim obiecującym hasłem przywitaliśmy naszych Klientów w miesiącu marcu. Dziś apetyt Klientów, którzy niczym wampiry ostrzyli zęby na nowe promocje od nc+ w końcu zostanie zaspokojony!
Miło nam poinformować, że z dniem 6 marca 2018 roku, zostają wprowadzone nowe oferty sprzedażowe, jakich jeszcze nie było:


COMFORT+ OFERTA ELASTYCZNA
- nowatorskie podejście do doboru oferty telewizyjnej, dzięki któremu Klient może dowolnie modyfikować pakiet o opcje dodatkowe, co miesiąc, bez żadnych zobowiązań.
EXTRA+ I PAKIETY PREMIUM – MULTIROOM LUB DEKODER GŁÓWNY 0 ZŁ NA 12 MIESIĘCY - cały rok bez opłat za najem dekodera głównego lub pierwszego slave’a w usłudze Multiroom.
INTERNET BEZ LIMITU DANYCH – nieśmiertelny Internet, którego nie da się wykończyć; brak limitu danych przy najwyższym pakiecie nc+ Internet.
NOWE TARYFY NA nc+ Telefon – oferty jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb naszych abonentów, a przy przenoszeniu numeru 1 miesiąc Abonamentu GRATIS!!!

nc+ Szczecin promocje

Zapraszamy do naszych Salonów nc+.