Szanowni Państwo, Zbliżający się czas Świąt Bożego Narodzenia to w nc+ zawsze czas najlepszych promocji. Tak samo będzie w tym roku, ale z jedną wyjątkową różnicą. Po raz pierwszy w historii nc+ oraz w okresie największej sprzedaży zdecydowaliśmy się na wyjątkowe prezenty dla naszych nowych Abonentów! Każdy klient który kupi usługi nc+, otrzyma od nas nawet 700 zł do wydania na co chce na karcie bankowej!!! Po raz pierwszy nie darmowe opcje, nie miesiące gratis, ale pieniądze, które będzie Abonent mógł wydać na co tylko wymyśli!

Stacks Image 23
Ale to nie wszystko! Jak przystało na platformę Premium, nc+ nie zapomina też o najnowszych technologiach. Dlatego jako pierwszy dostawca usług TV wśród platform cyfrowych i sieci kablowych wprowadzamy dla naszych abonentów dekoder 4K Ready UltraBox+.

Dekoder 4K Ready - UltraBOX+ gwarantuje możliwość odbioru obrazu i dźwięku w perfekcyjnej jakości 4K. Dekoder posiada również funkcjonalność Multirecording i pozwoli na nagrywanie trzech programów w tym samym momencie, przy jednoczesnym oglądaniu czwartego „na żywo” (pod warunkiem wyposażenia instalacji antenowej w konwerter Unicable lub Wide-Band). Korzystając z tego samego konwertera, dekoder posiada kolejną funkcjonalność „Fast Zapping”, co gwarantuje bardzo szybkie przełączanie się miedzy kanałami.

I to wszystko już od 0 zł aktywacji i 0 zł opłaty miesięcznej!!!
nc+ Szczecin promocje

Zapraszamy do naszych Salonów nc+.